17 sierpnia 2014

SV600 – Funkcje

ScanSnap SV600 Funkcje Oprogramowanie Specyfikacja Porównanie

 

Fujitsu ScanSnap SV600 v.3 Unikalny skaner ScanSnap SV600 – nowa perspektywa wydajnościJednodotykowy skaner typu „overhead” Fujitsu to wszechstronne cyfrowe rozwiązanie dla Twojej firmy. Skanowanie dowolnego typu dokumentu – zarówno płaskich jak i oprawionych arkuszy w rozmiarze do A3. SV600 automatycznie koryguje zniekształcenia stron oprawionych dokumentów do 30 mm głębokości a bezdotykowe skanowanie pozwala chronić łamliwe i delikatne dokumenty. SV600 zapewnia wysoką jakość czytelności przy użyciu technologii VI.

Fujitsu ScanSnap SV600 v.4 Najbardziej wszechstronny skaner na świecieDzięki ScanSnap SV600 możesz skoncentrować się na swoich głównych zadaniach. ScanSnap SV600 nie potrzebuje dużo miejsca i umożliwi Ci zarządzanie wszystkimi typami dokumentów za pomocą jednego przycisku. Teraz potrzebujesz tylko jednego skanera do wszystkich typów dokumentów – czy to oprawionych raportów, czasopism, czy wycinków prasowych. Bezdotykowe skanowanie to idealne rozwiązanie dla łamliwych rękopisów, obrazów i innych cennych przedmiotów w rozmiarze do A3.SV600 to unikalny skaner typu „overhead”. Technologia detektora linearnego z opcją skanowania od przodu do tyłu zapewnia, że cały obraz (także jego krawędzie) jest ostry i wysokiej jakości.

Fujitsu ScanSnap SV600 v.5 Zapisz cyfrowo wszystko, co chcesz – łatwo i skutecznieMulti-kadrowanie umożliwia skanowanie i kadrowanie wielu dokumentów w jednym skanie i zapisanie ich do jednego pliku. Opcja wykrywania zmiany strony oraz skanowanie czasowe umożliwia użytkownikowi skanowanie ciągłe bez konieczności przerwy na uwzględnienie różnych formatów dokumentów.Usuwanie koloru tła dla elementów, takich jak gazety można ustawić tak, aby automatycznie usunąć kolor tła, tak aby poprawić podgląd skanowanego dokumentu, gdy na ekranie.

Fujitsu ScanSnap SV600 v.6 Ambitne rozwiązanie skanowaniaTechnologia VI to połączenie działania płaskiego skanera, skanera z kamerą typu „overhead” oraz inteligentnego urządzenia w jednym kompaktowym rozwiązaniu pozwalającym na osiągnięcie wyjątkowej funkcjonalności i wysokiej jakości obrazu. Ruchoma głowica urządzenia obejmuje swoim obiektywem z wysoką głębią ostrości wszystko, co znajduje się pod nią. Zastosowany obiektyw oferuje szeroki obszar autofokusu i linearny czujnik obrazu CCD. Dioda LED z wysokim współczynnikiem kierunkowości osiąga stałą jasność bez zakłóceń z powierzchni otoczenia. SV600 komfortowo minimalizuje nierówności w jakości obrazu i generuje gładki obraz nawet przy skanowaniu z odległości.

Podczas skanowania oprawionych raportów i książek system typu „all-in-one” dokonuje skanowania, korekcji i zapisu cyfrowego przy zmianie strony, a także automatycznie rozpoznaje jej orientację. Zdigitalizowane raporty mogą być następnie odczytane przez przerzucanie stron – tak samo, jakbyś czytał raport, instrukcję czy książkę w formie drukowanej. Jest to możliwe dzięki funkcji dołączonego oprogramowania Rack2-Filer Smart.


Szybko i łatwo – łatwo i szybko

Organizowanie i korzystanie z zapisanych cyfrowo dokumentów nigdy nie było bardziej skuteczne, wszechstronne i pomocne. Po ustawieniu „Quick Menu” automatycznie wyświetlana jest szeroka gama docelowych folderów skanowania na komputerze lub w chmurze. Trudno wyobrazić sobie łatwiejsze zarządzanie dokumentami dedykowane dla małych firm.

Fujitsu ScanSnap SV600 v.7


Fujitsu ScanSnap SV600 v.8 Szybki czas rozruchu i szybkie skanowanie w małych rozmiarachUrządzenie potrzebuje zaledwie trzech sekund na uruchomienie i dodatkowe trzy sekundy do zeskanowania dokumentu A3, przez co cyfrowy zapis dużych kolorowych obrazów o rozdzielczości 600 dpi praktycznie nie zabiera czasu.Niewielki, ale wytrzymały

Dzięki solidnej podstawie skaner SV600 jest niezwykle wytrzymały. Dzięki kompaktowej budowie może być efektywnie wykorzystywany do pracy nie przeszkadzając przy codziennych czynnościach w czasie spoczynku.


Fujitsu ScanSnap SV600 v.9 Wygodna organizacja i łatwy dostępSV600 jest wyposażony w aplikacje Rack2-Filer Smart i Magic Desktop, które umożliwiają szybkie i bezproblemowe generowanie, organizowanie i odczytywanie skanów. W ten sposób korzystanie z SV600 jest łatwe i przyjemne. Rack2-Filer Smart to wielofunkcyjna aplikacja do skanowania i przeglądania treści, która charakteryzuje się bardzo intuicyjnym interfejsem z możliwością segregowania skanów.Magic Desktop pozwala na organizowanie skanów z ScanSnap oraz notatek i zdjęć z urządzeń mobilnych.

Eurostyl
Larsson
ZIAJA
RDOŚ w Gdańsku
PCC Intermodal
PRS
ZSiO Gdańsk
NRF
LASY PAŃSTWOWE
RZGW Gdańsk
MANGO MEDIA
BTC
EUROPROJEKT
OPEC GRUDZIĄDZ
AUTOSTARTER