Group 1 Path 1 Path 2 Path 3

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem oraz sprzedażą rozwiązań informatycznych i poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie trwałych relacji z podległymi jej klientami B2B oraz sprzedaż rozwiązań informatycznych, profesjonalnie dopasowanych pod ich potrzeby.

Zakres Obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
• Podtrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
• Doradztwo oraz dobór produktów i rozwiązań IT
• Przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych
• Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
• Uczestniczenie w budowaniu lokalnej strategii sprzedaży firmy
• Aktywne uczestnictwo w konferencjach oraz spotkaniach branżowych

Wymagania:

• Znajomość branży i rozwiązań z zakresu IT
• Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych oraz sukcesy w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
• Umiejętność samodzielnego prowadzenia prezentacji produktowych i budowania relacji personalnych
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat B.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
• Wykształcenie wyższe mile widziane

Oferujemy:

• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia pracy
• Praca w zgranym i doświadczonym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.