18 sierpnia 2014

SV600 – Oprogramowanie

ScanSnap SV600 Funkcje Oprogramowanie Specyfikacja Porównanie

 

Fujitsu ScanSnap SV600 - Adobe Acrobat Standard Wyposażony w oprogramowanie Adobe® Acrobat® Standard dla PCSkuteczne tworzenie i udostępnianie dokumentów PDF. Łączenie plików z różnych aplikacji w jednym pliku PDF. Łatwe tworzenie edytowalnych formularzy PDF do zbierania danych drogą elektroniczną i stosowanie funkcji bezpieczeństwa dla podstawowych dokumentów.

Fujitsu ScanSnap SV600 - Organizer V5.1 & Organizer Preview ScanSnap Organizer V5.1 dla komputera PC i ScanSnap Organizer Preview dla komputera Mac*Wszystkie skany są zgrabnie uporządkowane i łatwo dostępne dzięki ScanSnap Organizer. Program pozwala na wyświetlanie i edycję skanów, tworzenie kartotek, wyszukiwanie i inne opcje.

Fujitsu ScanSnap SV600 - CardMinder V5.0 CardMinder™ V5.0 dla komputera PC i Mac* Z CardMinder™ V5.0 dodawanie danych kontaktowych i zarządzanie nimi jest bardzo proste. Wystarczy włożyć wizytówkę do skanera i nacisnąć przycisk. CardMinder™ przetwarza dane z wizytówki i umieszcza informacje w edytowalnych polach . Wizytówka w języku obcym? Żaden problem. CardMinder™ rozpoznaje 8 różnych języków i eksportuje dane do programu Outlook, Excel i innych aplikacji do zarządzania kontaktami.

Fujitsu ScanSnap SV600 - ABBYY FineReader ABBYY FineReader do ScanSnap™ dla komputera PC i Mac*To popularne oprogramowanie do optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) pozwala na skanowanie dokumentów bezpośrednio do programu Microsoft® Word, Excel® i PowerPoint® w formie tekstowej.


Fujitsu ScanSnap SV600 - Evernote Evernote dla komputera PC i Mac*

Fujitsu ScanSnap SV600 - Microsoft SharePoint Skanowanie do aplikacji Microsoft SharePoint® 3.4 dla komputera PC

Fujitsu ScanSnap SV600 - Magic Desktop Rack2-Filer Smart Rack2-Filer Smart / Magic Desktop dla komputera PCUmożliwia organizowanie danych cyfrowych za pośrednictwem intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Łatwe skanowanie, edytowanie, dystrybucja i dostęp do cyfrowych plików w dowolnym miejscu.

*Oprogramowanie Mac dostępne do pobrania tylko na stronie internetowej http://scansnap.fujitsu.com/g-support/en/

Eurostyl
Larsson
ZIAJA
RDOŚ w Gdańsku
PCC Intermodal
PRS
ZSiO Gdańsk
NRF
LASY PAŃSTWOWE
RZGW Gdańsk
MANGO MEDIA
BTC
EUROPROJEKT
OPEC GRUDZIĄDZ
AUTOSTARTER