17 sierpnia 2014

FUJITSU ScanSnap SV600 – nowa perspektywa skanowania

ScanSnap SV600 Funkcje Oprogramowanie Specyfikacja Porównanie


W ofercie Fujitsu pojawił się  kolejny skaner dokumentowy z serii ScanSnap. Nowy model doskonale wpisuje się w koncepcję tej linii: „łatwo, szybko i kompaktowo”. Jednak tym razem,  konstruktorzy postawili na całkowicie nową funkcjonalność. SV600 posiada głowicę skanującą umieszczoną na statywie, która pozwala na bezdotykowe skanowanie dokumentów.

Fujitsu ScanSnap SV600 v.1

Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest bezpieczne skanowanie cennych i delikatnych dokumentów oraz wygodne przetwarzanie czasopism, książek, zszytej dokumentacji lub dokumentów nietypowych (np. o wysokiej gramaturze czy w dużym formacie). Zastosowana w ScanSnap SV600 nowatorska technologia „VI technology” opiera się na  kombinacji optyki o dużej głębi ostrości, wykorzystaniu liniowego przetwornika CCD oraz oświetlenia LED o dużym skupieniu światła. W efekcie, uzyskane obrazy mają wysoką jakość, bez zakłóceń i odkształceń.

Fujitsu ScanSnap SV600 v.2

Pomimo zaawansowanej funkcjonalności, obsługa urządzenia jest bardzo prosta – w zasadzie, po wybraniu jednego z trybów, sprowadza się do naciśnięcia przycisku „Scan”. Dostępne są trzy tryby: zwykły, w którym za każdym razem, aby zeskanować dokument, należy nacisnąć przycisk „Scan”; w trybie „Timed Mode” można określić interwał czasowy, w którym skanowane będą kolejne dokumenty; tryb „Page turning detection” rozpoznaje przełożenie stron.

Zobacz jak działa skaner SV600:

 

Eurostyl
Larsson
ZIAJA
RDOŚ w Gdańsku
PCC Intermodal
PRS
ZSiO Gdańsk
NRF
LASY PAŃSTWOWE
RZGW Gdańsk
MANGO MEDIA
BTC
EUROPROJEKT
OPEC GRUDZIĄDZ
AUTOSTARTER